Нардеп Тарас Козак став кінцевим бенефіціаром усіх шести телеканалів, що входять до групи "112 Україна". Про це повідомляє телеграм-канал "Чесно".

Тарас Козак багато років знаходиться в дружніх стосунках з кумом російського президента Віктором Медведчуком, і придбання каналу пов’язують саме з цим.

За даними моніторингу Громадського руху ЧЕСНО, станом на початок жовтня Козак за всю каденцію проігнорував 82% голосувань. Разом із тим відсутній був всього у 18% випадків.

"Висока частка "неголосувань" може означати, що картка Тараса Козака була в слоті, але жодна кнопка натиснута не була. Це означає, що депутат міг і не бути на своєму робочому місці, – пояснює аналітик Оксана Ставнійчук. – Це також підтверджує великий розрив у електронній і письмовій реєстрації Козака".

Приймальня нардепа зареєстрована за тією ж адресою, що й київський офіс "Українського вибору" Віктора Медведчука – Васильківська, 23Б.

На даний час Козак уже встиг задекларувати покупку NewsOne. Канал обійшовся нардепу у близько 42 мільйон гривень. Усі мовники, що входять до групи "112 Україна", обійшлися нардепу у майже 73 мільйони.

 

Print Friendly, PDF & Email