Нардеп Тарас Козак став кінцевим бенефіціаром усіх шести телеканалів, що входять до групи «112 Україна». Про це повідомляє телеграм-канал «Чесно«.

Тарас Козак багато років знаходиться в дружніх стосунках з кумом російського президента Віктором Медведчуком, і придбання каналу пов’язують саме з цим.

За даними моніторингу Громадського руху ЧЕСНО, станом на початок жовтня Козак за всю каденцію проігнорував 82% голосувань. Разом із тим відсутній був всього у 18% випадків.

«Висока частка «неголосувань» може означати, що картка Тараса Козака була в слоті, але жодна кнопка натиснута не була. Це означає, що депутат міг і не бути на своєму робочому місці, – пояснює аналітик Оксана Ставнійчук. – Це також підтверджує великий розрив у електронній і письмовій реєстрації Козака».

Приймальня нардепа зареєстрована за тією ж адресою, що й київський офіс «Українського вибору» Віктора Медведчука – Васильківська, 23Б.

На даний час Козак уже встиг задекларувати покупку NewsOne. Канал обійшовся нардепу у близько 42 мільйон гривень. Усі мовники, що входять до групи «112 Україна», обійшлися нардепу у майже 73 мільйони.

 

Print Friendly, PDF & Email