28 січня 2021 року Представництво німецької неурядової організації Шпаркассенштіфтунг фюр інтернаціонале Коопераціон е.В. в Україні провело веб-конференцію для своїх українських та міжнародних партнерів, щоб відсвяткувати успішне закриття проєкту «Відповідальне фінансування», що реалізовувався з кінця 2016 року до початку 2021 року, а також розпочати новий проєкт «Сільське фінансування для сталого розвитку мікро та малого бізнесу».

Представники Шпаркассенштіфтунг – пан Маттіас Фос (керівник відділу Європи та Центральної Азії), пан Маттіас Пфафф (Голова Представництва в Україні) та пан Бранко Венерт (Регіональний директор Кавказу та України) – представили цінну інформацію про реалізовану та заплановану проєктну діяльність, зосередивши увагу на сприянні розвитку мікро та малого бізнесу у сільській місцевості в умовах зміни клімату, пандемії COVID-19 та інших ризиків.

Ключові спікери – пан Штефан Хартенштайн та пані Тетяна Адаменко (PhD) – ще більш детально розкрили проблеми управління «ризиками стійкості» фінансового сектору та наслідки зміни клімату в Україні. Крім того, бізнес-тренерка, пані Тетяна Романенко, надала практичні приклади того, як мікро та малий бізнес може стати більш стійким завдяки відповідному навчанню.

З доповідей українських партнерів – Торгово-промислової палати України, Національного центру підготовки банківських працівників України, Незалежної асоціації банків України, DVV International, Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок, Університету банківської справи та пов’язаних громадських організацій та установ – було зрозуміло, що діяльність Шпаркассенштіфтунг в Україні має високу оцінку та є необхідною.

Українські партнери разом з представниками Посольства Німеччини та Кредитної Установи для Відбудови (KFW) з нетерпінням чекають на подальшу позитивну та успішну проєктну роботу у прийдешньому році.

Контакти:

https://www.facebook.com/SparkassenstiftungUkraine

https://www.sparkassenstiftung.de/

Print Friendly, PDF & Email