Кабінет Міністрів України в обхід суду прийняв рішення з 14 лютого відновити повноваження Уляни Супрун як виконуючого обов’язки Міністра охорони здоров’я. Про це Супрун повідомила у Facebook.

«Завтра зранку розблоковуємо роботу Міністерства! В інтересах пацієнтів Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я», – написала політик.

Своїм рішенням Уряд повернув Супрун можливість виконувати ключові зобов’язання глави МОЗ, зокрема підписувати документи про закупівлю та розподіл ліків і вакцин по регіонам і відправлення українських громадян на закордонне лікування.

«Це розпорядження є консолідованим рішенням, що дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи МОЗ України. Це винятковий крок Уряду у відповідь на обмеження роботи Міністерства рішенням Окружного адміністративного суду Києва. Завтра невідкладно підпишу розподіл вакцин і ліків у регіони, відправлення у закордонні клініки 44 українців, продовження будівництва НДСЛ “ОХМАТДИТ” та інші рішення, що потребують негайного затвердження», – повідомила Супрун. 

Однак вона також додала, що «для повного відновлення роботи МОЗУ продовжимо боротьбу в суді».

Нагадаємо, що 5 лютого рішенням окружного адміністративного суду міста Києва Уляну Супрун було відсторонено від виконання обов’язки Міністра охорони здоров’я.

Print Friendly, PDF & Email