Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» 3 січня за результатами тендерів замовив АТ «Завод Екватор» кондиціонери для пасажирських вагонів на загальну суму 28,43 млн гривень.

Про це повідомляється в системі «Прозорро», передають «Наші гроші«.

До кінця 2020 року виробник поставить 19 комплектів покрівельної системи кондиціонування повітря з індивідуальним регулюванням температури в кожному купе. Вартість комплекту для одного вагона становила 1,50 млн гривень.

Мова йде про кондиціонери АВК-25. Вони мають продуктивність охолодження 30 кВт і обігріву в режимі теплового насоса 20 кВт.

Найдорожчим і найпотужнішим серед кондиціонерів, ціни яких є в інтернет-магазинах, є канальний інверторний Mitsubishi Heavy FDU250VS за 323 тис грн. Він має продуктивність охолодження 25 кВт і обігріву 28 кВт, тобто на рівні вагонного охолоджувача. Однак ціна кондиціонера у магазині в п’ять разів менше ціни для «Укрзалізниці».

У 2018 році «ЦОП» замовляв посереднику ПП «СП Кліматехніка» кондиціонери АВК-25 за 1,14 млн гривень. Однак тоді вони включали один компресор, а зараз — два компресори.

Товар буде виготовлений не раніше 2020 року. Гарантійний термін зберігання становить рік після виготовлення, а гарантійний термін експлуатації — два роки після введення в дію.

Сума угод на 0,01% нижче загальної очікуваної вартості закупівель в 28,43 млн грн.

Як повідомляється, виробник «Завод «Екватор» належить голові наглядової ради Сергію Кантору — депутата Миколаївської міськради від партії «Наш край», а директором заводу є Юрій Неділько.

Єдиним конкурентом було харківське ТОВ «НВО « А. Т. О. Р. » Володимира Морозова з продукцією того ж «Екватора», причому ніхто не знижував ціну в ході аукціонів.

Як повідомляв УНІАН, «Укрзалізниця» пообіцяла придбати 26 нових пасажирських вагонів в 2020 році.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email