Державний концерн «Укроборонпром» звернувся до політиків і зокрема до кандидатів в президенти з проханням припинити політизацію навколо оборонно-промислового комплексу. Відповідну заяву було опубліковано на сайті «Укроборонпрому». 

!ДК «Укроборонпром» наголошує, що інформаційний простір країни і надалі струшують вкидання, що мають ознаки маніпуляції, дезінформації або очевидної некомпетентності», – зазаначають в прес-службі. 

Відзначається також, що за останні тижні практично усі штаби кандидатів в Президенти України посилилися експертами, що мають досвід роботи в Укроборонпромі.

«Це свідчить про сильну кадрову школу Концерну. Але водночас – про готовність політизувати діяльність стратегічно важливої для держави галузі», – прокоментували в «Укроборонпромі». 

«З огляду на це, застерігаємо від спокуси подальшої політизації тематики ОПК. Заяви і вигадки, непідтверджені фактами, негативно впливають на обороноздатність держави, звужують коло можливостей для ВТС України і послаблюють позиції Укроборонпрому на міжнародних ринках. В умовах війни українським політикам варто ретельніше зважувати політичні ризики і рівень професійної компетенції, оцінюючи діяльність національного ОПК і стан міжнародного ВТС України», – закликали в держконцерні. 

Нагадаємо, що через скандал з корупційними схемами в «Укроборонпромі» Президент Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського з посад першого заступника секретаря РНБО й голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю».

Print Friendly, PDF & Email