Для українських громадян небезпечно перебувати на території країни-агресора — Росії. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за підсумками брифінгу для дипломатичного корпусу керівництва МЗС та ВМС ЗС України в зв’язку з черговим актом агресії Росії проти України в районі Керченської протоки, передає УНН.

«Ми не маємо дипломатичних відносин, це — формальність, оскільки наші дипломати в Росії за визначенням не можуть здійснювати дипломатичну діяльності в країні, і виключно зосереджені на тому, щоб допомагати українцям, в тому числі політичним в’язням, але не тільки. Ми завжди виходили з цієї позиції. але, виходячи з умов, хочу сказати, що взагалі перебувати на території країни-агресора небезпечно для українських громадян», — сказав міністр.

«Що стосується російських дипломатів тут, то зазвичай вони працюють на спецслужби, ніяких інших функцій у них тут, в Україні, бути не може», — додав він.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада має розглянути рішення про введення воєнного стану на території України. За пропозицією РНБО Петро порошенко підписав указ про введення воєнного стану з 14:00 26 листопада до 14:00 25 листопада 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email