У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №10179 «Про внесення зміни до Податкового кодексу України з метою упередження розкрадання коштів в сфері оборонного замовлення». Про це повідомляє Адвокат права.

Мета законопроекту — призупинити українцями сплату військового збору з доходів громадян до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб.

З огляду на це пропонується доповнити підрозділ 10 «Інші перехідні положення» розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України пунктом 16-2 такого змісту: «16-2. Тимчасово призупинити дію пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну «Укроборонпром» та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні «Укроборонпром» та причетності до цього посадових осіб».

Читайте також: Рада підтримала легалізацію марихуани 

Print Friendly, PDF & Email