Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова втратила свідомість у прямому ефірі під час виступу президента Петра Порошенка. Інцидент стався в студії телеканалу ICTV.

Це сталося в момент, коли Глава держави розповідав про конфлікт на Азові і «міттєву реакцію всього світу».

У цей момент Порошенко перервав свою промову і підбіг до омбудсмена. Після цього Денисову вивели із студії. Ведучий сказав, що їй нададуть кваліфіковану медичну допомогу, а сам Порошенко звернув увагу на те, що останнім часом їй доводиться працювати в особливо напруженому режимі.

Нагадаємо, Український омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що трьох полонених моряків України поклали в Керченську лікарню №1. Вони у важкому стані, але медики вже допомогли і загрози життю немає. Про це Денисовій розповіла уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова, йдеться в повідомленні в Facebook.

«Тільки що знову поговорила з Уповноваженим РФ з прав людини Тетяною Москальковою. Вона повідомила мені, що наші моряки знаходяться на території міста Керч. Зараз відбувається їх допит слідчим прикордонного управління ФСБ РФ», — сказала Денисова.

Print Friendly, PDF & Email