Український обмудсмен, Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денисова прибула до Москви у справі українських моряків, незаконно затриманих Російською Федерацією. 

«Прибула потягом до Москви», – написала омбудсмен на своїй сторінці у Facebook.

 Разом з денисовою до Москви приїхали чотири члени сімей українських військових. У другій половині дня до них мають приєднатися й інші. На завтра заплановано розгляд клопотань про продовження терміну утримання. 

«Завтра розглядатиметься клопотання прокурорів про продовження терміну запобіжного заходу українським військовополоненим морякам. Намагатимемося потрапити на засідання Лефортовського суду у справі військовополонених моряків», – сказано в повідомленні Денисової.

Крім того повідомляється, що зустрів українську делегацію тимчасово повірений у справах України в Російській Федерації Василь Покотило.

Як вважає адвокат українських моряків Микола Полозов, в ході судових засідань термін утримання буде продовжено. Адвокати намагаються отримати дозвіл на спілкування затриманих українців по телефону з родичами. 

27 грудня 2018 року всі затримані в результаті російської агресії в Керченській протоці українці визнали себе військовополоненими. 

Print Friendly, PDF & Email