Український мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» завоював свою першу нагороду на міжнародному кінофестивалі.

Про це поінформували в Державному агентстві України з питань кіно.

Так, мультфільм став переможцем шостого Міжнародного кінофестивалю The Richard Harris International Film Festival 2018 (RHIFF 2018) в номінації «Кращий художній фільм».

«Після шаленого визнання і любові українського глядача «Викрадена принцеса «завоювала свою першу міжнародну премію і довела, що є гідним конкурентом кращих зразків світової комерційної анімації. Переконаний, що це далеко не остання її перемога!» — зазначив у зв’язку з цим глава Держкіно Пилип Іллєнко.

Мультфільм «Викрадена принцеса» зібрав в українському прокаті 36 млн 115 тис. 670 гривень, що є абсолютним рекордом для українських анімаційних стрічок.

Події мультфільму відбуваються в Києві «за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів».

Бродячий артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів доньку київського князя Мілу і закохався в неї. Але щастю закоханих заважає злий чаклун Чорномор, який викрав дівчину, щоб перетворити силу її любові до власного чаклунське могутність. Руслан пускається в погоню, щоб, подолавши перешкоди і небезпеки, довести, що справжня любов — сильніша магії.
Продюсер стрічки Єгор Олесов, режисер — Олег Маламуж, сценарист — Ярослав Войцешек.

The Richard Harris International Film Festival — міжнародний фестиваль на честь видатного ірландського співака і актора Річарда Харріса, який щорічно проходить в місті Ламерік (Ірландія). У міжнародній секції змагаються фільми з усього світу в номінаціях на кращі художні повнометражні, художні короткометражні та документальні фільми.

Цього року кінофестиваль проходив з 25 по 29 жовтня. Українська стрічка змагалася за премію в номінації Best Feature Film (Кращий повнометражний фільм) і здобула перемогу.

 

Print Friendly, PDF & Email