Запорізькі енергетики збираються до Києва. Таке рішення прийняли на нараді спільно із очільником області. Приводом стали борги по зарплаті. За півроку Обленерго не виплатило людям більш ніж 250 мільйонів гривень. Через це звільняються люди. А у підприємства не має грошей на ремонт мереж і виплату ПДВ для бізнесменів.

Вчора працівники Обленерго та підприємці мітингували під стінами обладміністрації, а сьогодні прийшли сюди на нараду. Кажуть ситуація на підприємстві критична. У компанії не вистачає людей, які б їздили на виклики. А ті, хто ще працює вже півроку без зарплати.

Така ситуація склалась через дію нульового алгоритму. Він передбачає, що усі кошти обленерго йдуть на погашення боргів енергоринку на державному рівні. Тому підприємству не вистачає грошей на зарплати та робочі матеріали. З’явилась і ще одна проблема. Запоріжжяобленерго не реєструє податкові платіжки. Це тягне за собою незакриття податку на додану вартість. Так бізнес втрачає оборотні кошти. Вирішути ці проблеми потрібно усі разом, кажуть в обладміністрації.

Вирішити проблему можна лише на державному рівні. Тож аби знайти вихід із ситуації енергетики збираються на нараду до Кабміну.

Print Friendly, PDF & Email