Актор Віктор Стороженко, який служить у лавах ЗСУ, вважає, що росіян, які підтримують війну в Україні, змусить переосмислити, коли ракети прилетять до Москви або Санкт-Петербурга. Інакше вони наполягатимуть на своїй правоті. Про це він повідомив в інтерв’ю журналістам Правди.

«Якось я зрозумів одну штуку: їх треба сприймати як зомбі або як тварин. Просто фіксувати. Собачка робить «гав», кішка «м’яв», курочка «ко-ко», а росіяни — «Путін», «піндоси», «всіх» треба вбити». Це схоже на те, коли йдеш вулицею, нікого не чіпаєш, а на тебе вилітає собака і починає гавкати», — сказав він.

Водночас український захисник додав, що росіяни — це хворі люди, і щоб в умах таких людей щось прояснилося, вони мають постраждати від аналогічних наслідків, які відбуваються в нашій країні.

«Я розумію, хтось скаже, що це кровожерливо, але, на жаль, поки бомби не прилетять у мирні Пітер чи Москву, вони нічого не зрозуміють. Це кровожерно? Так. Чи правильно направляти ракети на мирні міста? Мабуть, неправильно», — сказав Стороженко.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email