Uрупа українських військових інженерів на шість місяців вирушила в Косово. У складі багатонаціональних сил KFOR наші солдати будуть виконувати завдання з розмінування. Про це повідомили в  прес-службі Міністерства оборони України.

«Вперше з 2005 року військовослужбовцям нашої частини випала честь брати участь в подібних міжнародних миротворчих місіях. Ми готувалися дуже ретельно і переконані, що висока професійна робота українських фахівців вкотре продемонструє світу і державам-членам НАТО, що Україна надійний партнер, — розповів командир полку Дмитро Овсянников.

За його словами, при відборі до контингенту були враховані досвід участі в бойових діях, професійна підготовка і знання іноземних мов.

«Першим завданням українських військовослужбовців у складі багатонаціональних сил KFOR у Косово буде підготовка до відновлення однієї з магістральних доріг, яка проходить між важливими пунктами інфраструктури регіону. Це цілий комплекс робіт, як з розмінування, так і з підготовки майданчиків для роботи важкої дорожньої техніки», — сказано в повідомленні.

KFOR — міжнародні сили під керівництвом НАТО, відповідальні за забезпечення стабільності в Косові. Сили KFOR були створені відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН і увійшли до Косова 12 червня 1999 року.

Print Friendly, PDF & Email