В Ізраїлі відкрили відразу 30 ресторанних точок, в яких гостям запропонували спробувати їжу, яку готували українці в часи Голодомору 30-х років. Акцію провели студенти Української академії лідерства. Про це повідомило "Радіо Свобода".

Акції одночасно пройшли в Тель-Авіві, Беер-Шеві, Єрухім, Керен бен-Зімбру, Суфі, Цфате та інших. Рецепт супу взяли зі спогадів очевидців, які самі пережили Голодомор.

"Ми проводимо таку акцію вже втретє, щоб розповісти всьому світу про трагедію українського народу. Попередні такі акції в Тель-Авіві і Брюсселі справляли дуже сильне емоційне враження на перехожих. Тому в цьому році ми збільшили масштаб і провели відразу 30 акцій по всьому Ізраїлю - щоб охопити більше людей і розповісти про трагедію України якомога ширше. Щоб таке ніколи знову не повторилося", - розповів керівник академії Роман Тічківській.
Навесні цього року студенти Української академії лідерства привезли до бельгійської столиці фургон-ресторан, в якому пригощали місцевих жителів стравами часів Голодомору 30-х років.

Print Friendly, PDF & Email