Україні необхідно допомогти пережити поточну зиму і підтримка має бути дуже оперативною та конкретною. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, відкриваючи донорську конференцію Солідарність з українським народом у Парижі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Усі мобілізуються, щоб довести своє бажання бути солідарним з Україною, бути пліч-о-пліч з Україною, не послабити ні на хвилину свою допомогу. Щоб Україна боролася за свій суверенітет. Це не лише боротьба за Україну, це боротьба міжнародна, за нашу стабільність", - зазначив французький лідер.

Він наголосив, що зараз усі мають усвідомити важливість допомоги українському народу.

"Нам потрібно допомогти Україні пережити цю зиму... Ми хочемо, щоб результати конференції були дуже конкретними", - зазначив Макрон.

За його словами, на заході йтиметься про "мобілізацію партнерів, друзів України та тих, хто працює в міжнародних гуманітарних організаціях, про організацію дій, які допоможуть населенню отримати воду, електроенергію, тепло, одяг".

"Ми разом маємо зробити так, щоб наша допомога була дуже оперативною, конкретною та швидкодіючою... Потрібно, щоб у нас були конкретні відповіді, для цього потрібно координуватися дуже тісно", - додав президент Франції.

Також він заявив, що понад 700 французьких підприємств братимуть участь у довгострокових інвестиціях в Україні.

Print Friendly, PDF & Email