В Україні пропонується конфіскувати понад 900 об’єктів, що належать Російській Федерації.
У Європі та США йде робота над законопроектами, які розширять можливість конфіскації російських активів для України. Про це у п’ятницю, 5 серпня, у своєму вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

«Всі наші партнери активно над цим працюють. І спалений російськими ударами Донбас, знущання окупантів над Харковом та Миколаєвом, обстріли Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської, Київської, Житомиської областей та інших регіонів – це те, за що Росія обов’язково заплатить і політично, і фінансово, і своїм майбутнім, яке втрачає з кожним ударом по нам», — сказав глава держави.

Президент повідомив, що провів сьогодні нараду щодо санкційної політики, конфіскації російських активів.

«Як доповіли чиновники, вже примусово вилучено в Україні активів на 28 мільярдів гривень. Ця робота триває. Ще понад 900 об’єктів, що належать саме російській державі, пропонується конфіскувати. А якщо оцінювати пакет власності не лише держави-терориста, а й його резидентів, то йдеться про 36 тисяч позицій на вилучення. Все це буде спрямоване на відшкодування збитків, які Росія завдає війною та терором», — наголосив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email