Україна купуватиме вугілля у Сполучених Штатів Америки, Австралії або Південній Африці. Про це, в ефірі каналу ICTV заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. «Ми зараз будемо його купляти за валюту. Це або Сполучені Штати Америки, або Австралія, або Південна Африка. Це надзвичайно серйозно»‘- стверджує Гройсман, маючи на увазі ситуацію, яка склалася через блокаду ОРДЛО.

Між тим, він наголосив про кінцеву мету уряду – остаточно відмовитись від російського газу та що свого часу безпрецедентну роботу в цьому напрямку зробив уряд Арсенія Яценюка: «Ми вже понад 500 днів живемо без краплини російського газу (тобто купляючи російський газ за цінами словацьких перекупників). Ми вибрали код на те, щоб здобувати український газ з українських надр, і в цьому році,я думаю, що ми більше ніж на пів мільярда кубів збільшимо здобування власного газу. Це означає, що на 500 мільйонів ми придбаємо менше за валюту, а це і є наша енергетична незалежність».

Також прем’єр прокоментував ситуацію із «вугільною блокадою». Отже, на його думку, серед блокувальників є багато тих, хто щиро серцем вболівають за Україну, але їхні дії мають зворотний ефект. Між тим, попри цей факт, блокування стало державною політикою, а уряд шукатиме нових вуглепостачальників.

133 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email