Україна продовжує купувати коксове вугілля у Російської Федерації. Такою інформацією ефірі телеканалу NewsOne поділився заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.
"Що стосується вугілля коксової групи, то він, як і раніше, купується в Росії. У нас не вистачало вугілля коксової групи ще до війни", - сказав він.

Водночас, чиновник розповів, що перші кораблі з вугіллям енергетичної групи з ПАРв Україні очікуються уже на початку найближчого літа. Гримчак також сподівпється, що модернізація теплоелектростанцій призведе до позитивного результату.
"У нас йде перевантаження близько 4,5 мільйона тонн. Маневрені потужності електроенергії будуть повністю забезпечені. До кінця року мають намір переобладнати Змієвську і Трипільську ТЕС на вугілля марки Г і таким чином зменшити залежність від імпортного вугілля. В результаті ми зможемо повністю забезпечити країну електроенергією" , - підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, що гострий дефіцит вугілля виник в Україні через товарну блокаду, яку на сході країни організували нацонал-радикали.

Print Friendly, PDF & Email