Київ отримав підтвердження про участь українських фахівців у розгляді інциденту з ракетами, наголосив Володимир Зеленський.
Українські фахівці братимуть участь у розслідуванні обставин падіння ракет у Польщі. Про це 17 листопада заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на конференції Bloomberg New Economy Forum, повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

"Вчора ми отримали підтвердження, що наші фахівці братимуть участь у розслідуванні. Поки розслідування не завершиться, ми не можемо сказати точно, які ракети або їхні частини впали на польській території. Але ми бачили картинки діаметра вирви. Це не могли бути лише залишки протиракетних систем", - наголосив глава держави.

Він нагадав, що 15 листопада по території України було випущено близько 100 ракет.

"Я вдячний світові за підтримку України системами ППО. Це не перший випадок, коли частини російської ракети падають на територію іншої країни", - зазначив Зеленський.

Як наголосив президент, він і весь світ не знають на 100%, що сталося у Польщі, проте висловив упевненість, що там упала російська ракета.

"Ми вдячні, що нас не звинувачують, тому що ми боремося із російськими ракетами на нашій території", - додав український лідер.

Нагадаємо, 15 листопада дві невідомі ракети виробництва РФ впали у районі села Пшеводов Люблінського воєводства на кордоні з Україною. Вони влучили у зерносушарку та призвели до загибелі двох людей.

Print Friendly, PDF & Email