Україна з 1 січня 2019 року підвищує вартість оформлення електронних віз до 85 доларів. Зокрема, Кабмін схвалив зміни в правила оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, якими передбачаються нові процедури 1 січня.
Зокрема, буде скасовано оформлення іноземцям туристичних і ділових віз в пунктах пропуску через держкордон в міжнародних аеропортах Бориспіль, Жуляни та Одеса, оскільки їм з квітня 2018 року МЗС централізовано оформляє електронні візи.

Відбудеться збільшення тарифної ставки консульського збору за оформлення е-віз з 65 до 85 доларів.

Також буде істотно розширено перелік підстав для оформлення електронної візи. На додаток до ділової та туристичної мети в'їзду вводяться електронні візи для поїздок в Україну з приватною метою, для лікування, діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представників ЗМІ.

Читайте також: Німецький дипломат пропонує скасувати візи для молодих росіян

Новий уповноважений уряду ФРН з питань співробітництва з Росією Дірк Візе пропонує скасувати візи для тих громадян Росії, кому ще не виповнилося 25 років.

«Ми повинні подати сигнал молодому населенню Росії», - говорить Візе. Говорячи про російсько-європейські відносини в цілому, Дірк Візе зазначив, що, «незважаючи на труднощі на політичному рівні, в малих справах ми просуваємося вперед».

 

Print Friendly, PDF & Email