Україна підтримає заходи, які будуть прийматися в рамках земельної угоди, запропонованої президентом Єврокомісії на форумі в Давосі. Про це повідомила постійний представник ПРООН в Україні Дафіна Герчева.

Як передає ZN.UA, завдяки угоді Україна зможе зменшити свою залежність від викопних видів палива, що імпортуються з РФ.

«Для України це важливо не тільки тому, що у неї є певні зобов'язання, а й тому, що за рахунок цих заходів Україна зможе зменшити свою залежність від викопних видів палива. Адже на сьогоднішній день вугілля і нафту імпортуються з Росії, так що для України це питання енергетичної безпеки», - зазначила вона.

Герчева також зазначила, що запропоновані в Давосі президентом Зеленським ініціативи (інвестиційна Няня- ред.) Були правильним кроком.

«Зусилля, прикладені до того, щоб залучити інвестиції, були рухом в правильному напрямку. Нове керівництво країни вже не вперше намагається залучити інвестиції в Україну. Ми бачили це на прикладі інвестиційного форуму в Маріуполі, що проводився в минулому році, і в ряді інших ініціатив. У Давосі була чергова спроба показати міжнародним фінансовим організаціям, що Україна є на карті світу. Хоча Україна стикається з цілою низкою викликів, які їй необхідно подолати, це країна величезних можливостей. Один з основних активів країни, крім природних ресурсів, - це її люди, розумні і активні. І ви маєте рацію, інвестори прийдуть в Україну, коли тут буде стабільність, верховенство права і не буде надмірної бюрократії. Це - основні пріоритети нового керівництва країни. Ми і партнери по розвитку підтримуємо ці пріоритети, тому що це те, що потрібно людям », - зазначає Герчева.

Print Friendly, PDF & Email