Посли та представники посольств країн G7 та представництва ЄС передали рекомендації щодо впровадження судової реформи в Україні
Заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов зазначив, що багато питань враховано в законопроекті про конституційну процедуру, який поки що не ухвалила Верховна Рада.

Посли та представники посольств країн G7 та представництва ЄС надали Офісу президента рекомендації щодо судової реформи. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов зазначив, що отримав рекомендації від міжнародних партнерів, у яких йдеться про наступні кроки у судовій реформі з урахуванням перезапуску Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Смирнов зазначив, що багато питань враховано у законопроекті про конституційну процедуру, який поки що не ухвалила Верховна Рада.

"Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда, який головує у групі послів G7 з початку 2023 року, наголосив на важливості того, що судова реформа є пріоритетом для дипломатичних представників країн "Великої сімки" та для української влади. Посол США в Україні Бриджит Брінк зазначила, що "Судова реформа, яка вимагає багато зусиль, є важливою гарантією безпеки інвестицій. Вона підтримала позицію заступника керівника ОП про те, що реформа повинна полягати не в переміщенні людей з посад, а у створенні міцних ефективних інститутів", - йдеться у повідомленні Офісу президента.

Посли вітали рішення з'їзду суддів України про обрання всіх восьми членів ВСП за своєю квотою та висловили надію на подальший прогрес у судовій реформі та, відповідно, на шляху України до європейської інтеграції.

Print Friendly, PDF & Email