Значна частина громадян Російської Федерації підтримує війну в Україні та схвалює вбивства мирних українських громадян.

Восьмий пакет санкцій ЄС має включати візові обмеження щодо громадян Росії, адже ті, хто підтримують війну проти України, не повинні мандрувати Європою заради розваг. Про це у неділю, 4 вересня, заявив у своєму зверненні президент України Володимир Зеленський.

«Європа — це не «Діснейленд» для прихильників терору», — наголосив він.

Український лідер повідомив, що про новий пакет санкцій він переговорив із президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн. Зі свого боку, Зеленський наполягав, аби у восьмому санкційному пакеті були передбачені загальноєвропейські візові рішення щодо росіян — такі, щоб ніхто з причетних до війни проти України не міг користуватися європейською гостинністю.

«Якщо громадяни Росії підтримують терор проти України, проти всієї Європи, якщо вони мовчки спостерігають за геноцидом в Україні, то вони не повинні мати можливість використовувати Європу для розваг та веселощів. Це важлива моральна річ. Європа — це територія цінностей та візові обмеження точно це продемонструють. Вільний світ має спонукати росіян до дій, до дій проти тих, хто розпочав цю війну», — сказав Зеленський.

Президент також додав, що Україна неодноразово попереджала Європу, що збереження «нордстрімових» зв’язків із Росією буде проблемою, яка будь-якої миті може перетворитися на катастрофу. Саме так і сталося.

«Візова всеїдність по відношенню до громадян держави-агресора, фінансові зв’язки з Росією, енергозалежність від Росії — все це речі, які в Москві використовують проти Європи. І я вдячний тим європейським лідерам, які усвідомлюють рівень загрози», — сказав Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email