11 листопада Збройні сили України увійшли у Херсон. Нині місто "майже повністю" перебуває під контролем українських військ, але поки що там ще триває операція.

Про це заявив радник Міноборони України Юрій Сак, повідомляє ВВС.

Чиновник у коментарі журналістам повідомив, що Україна майже повністю відновила контроль над Херсоном, який дев'ять місяців перебував в окупації.

Речник Оперативного командування Південь Владислав Назаров наголосив, що на тлі цих новин українцям не варто забувати про безпеку: необхідно реагувати на всі сигнали повітряної тривоги і довіряти офіційним джерелам інформації.

"Враховуючи всі загрози і ризики, що несе із собою нагнітання обстановки у регіоні, пов'язане з поразками ворожих сил на фронті, не наражайте себе на небезпеку, будьте свідомими і мудрими, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, дотримуйтесь алгоритму і правил дій, не довіряйте фейкам і джерелам інформації. Довіряйте Силам оборони, і не повідомляйте ворогу про їхні дії заради вашої ж безпеки і захисту", – закликав він.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email