Дискусія між владою та радикалами щодо блокування залізничного сполучення з непідконтрольними Україні територіями Донецької та Луганської областей стає дедалі гострішою. У відповідь на гучні заяви уряду щодо катастрофічних наслідків припинення постачання вугілля з ОРДЛО та на підготовку засідання РНБО стосовно вироблення контрстратегії із припинення блокади, її організатори ініціюватимуть проведення 19 лютого «громадського обговорення» ситуації. Обговорення має відбутися на Майдані Незалежності у Києві, в ході так званого «Народного Віче». Про це повідомляють у штабі блокади.

«Ми також ініціюємо обговорення, але … з народом України. Штаб блокади ініціює громадське обговорення блокади на Народному Віче на Майдані Незалежності, ініційованому Рухом ОУН», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що різні радикальні групи планують цілу низку різноманітних протестних акцій на період з 18 по 22 лютого. Так, окрім «Народного Віче», запланованого на 19 лютого, 20 лютого має відбутися захід «Вставай, Україно», в якому братимуть участь такі організації як РПС (Радикально Праві Сили), «Наждак», УНА-УНСО та «Асоціація ошуканих вкладників», а 22 лютого протестуватимуть «Національний Корпус», «Свобода» та «Правий Сектор». Варто зазначити, що вказані заходи співпадають з річницею розстрілів на Євромайдані у Києві в 2014 році.

Print Friendly, PDF & Email