Україна не має ефективних засобів захисту від балістичних ракет, які Іран може поставити країні-агресорові Росії. Про це сказав речник Повітряних сил Юрій Ігнат на брифінгу у вівторок, 1 листопада. 

"Ми застосовуватимемо всі засоби захисту від цих ракет. Велика ймовірність, що їх буде доставлено на північ від України, звідки вони можуть запускатися так, щоб загрожувати всій Україні. 300 км одна ракета, інша ракета – 700 км має дальність ураження", – заявив Ігнат.

Він визнав, що Україна не має у своєму розпорядженні ефективних засобів для протиракетної оборони.

"Збивати їх теоретично можна, але фактично це дуже важко зробити тими засобами, які у нас сьогодні є на озброєнні – у нас засоби протиповітряної оборони, а не протиракетної оборони", – зазначив речник Повітряних сил.

За словами Ігната, балістичні ракети Іскандер-М є на озброєнні російських окупантів, але їх мало. І Росія планує купити ракети в Ірані саме для поповнення цього запасу.

"Очевидно, що ці ракети надходять їм для доповнення саме тих Іскандерів, тому що Іскандери вже фактично закінчуються. Не випустила промисловість їм стільки. Запас "НЗ" вони вже перейшли", - додав Ігнат.

Раніше ЗМІ повідомили, що Іран готується відправити до РФ ще близько 1000 одиниць зброї, у тому числі балістичні ракети малої дальності класу "земля-земля" та додаткові ударні безпілотники. Терміни їх прибуття в РФ поки що не відомі, проте очікується, що постачання буде здійснено до кінця року.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email