Влада Індонезії запросила на листопадовий саміт Великої двадцятки президентів України і РФ — вони поки не визначилися, в якому форматі візьмуть участь.
Президент України Володимир Зеленський може відвідати Індонезію для участі у саміті Великої двадцятки, якщо у ньому візьме участь президент Росії Володимир Путін. Про це заявив у вівторок, 9 серпня, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю українській службі ВВС.

В іншому випадку Зеленський візьме участь у саміті в режимі онлайн.

Але якщо туди поїде Путін, то українська делегація має обміркувати необхідність своєї присутності, зазначив Подоляк.

«Бо присутність Путіна в будь-якому місці, на будь-якому саміті опосередковано означає, що організатори саміту легітимізують позицію Росії, яка напала на суверенну державу. Ви ніби даєте таким чином знати всім іншим: дивіться, ми вважаємо, що Росія мала право прийти та вбити українських дітей. Треба так до цього ставитись», — зазначив Подоляк.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email