У Збройних Силах України з'явиться нова посада - військовий омбудсмен. Він буде займатися військовими потребами захисників, а також вирішуватиме питання цивільних, які стосуватимуться війни. Про це у суботу, 9 вересня, заявив міністр оборони України Рустем Умєров, повідомляє прес-служба "Ялтинської європейської стратегії".

"Ми зосередимося на людських життях, ми зосередимося на наших людях. І саме тому ми, ймовірно, введемо нову посаду військового омбудсмена, яка займатиметься військовими потребами народу та наших воїнів", - заявив Умєров.

Він зазначив, що новвоведення стане частиною нової філософії, а забезпечення військових всім необхідним - зброєю, оснащенням, формою, їжею, засобами захисту, медичним обслуговуванням, освітою, підготовкою та всім іншим - стане одним із головних завдань омбудсмена.

"Наша армія одна з найбільших, найсильніших і вмотивованих у світі оскільки знаємо, за що ми боремося", - додав міністр оборони України.

Президент Володимир Зеленський ввів до складу Ставки верховного головнокомандувача та Ради національної безпеки та оборони новопризначеного міністра оборони Рустема Умєрова.

Print Friendly, PDF & Email