Глави МЗС Європейського Союзу допустили створення місії щодо надання військової допомоги Україні. Про це у понеділок, 19 вересня, повідомив на прес-конференції голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель після переговорів із колегами в Нью-Йорку.

«Сьогодні всі міністри вирішили продовжити допомогу Україні. Ми продовжимо використовувати механізм ЄС щодо фінансування постачання озброєнь успішно та ефективно. Ми також продовжили обговорення пропозиції щодо розгортання місії ЄС з військової допомоги Україні. Ця робота йде, сподіваємося, що скоро побачимо конкретний результат», — сказав політик.

Він зазначив, що рішення про створення згаданої місії можуть ухвалити на аналогічній зустрічі глав МЗС Союзу у жовтні.

«Я сподіваюся, що на наступній зустрічі у жовтні ми зможемо ухвалити рішення, що дуже швидко для європейських стандартів. … Ми зможемо подати пропозицію міністрам закордонних справ на зустріч у жовтні. Це буде дуже швидка процедура. Але це має бути погоджено з українською стороною», — резюмував Боррель.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email