У Європейському парламенті наступного тижня відбудеться голосування щодо резолюції про визнання Росії терористичною державою. Відповідний крок підтримала найбільша група Європарламенту.
Група депутатів Європейської народної партії у Європейському парламенті закликала визнати Росію країною-терористом. Про це заявила віце-глава групи із закордонних справ Раса Юкнявічене.

Група засудила присутність Росії на переговорах лідерів G20, заявивши, що з терористами не потрібно вести переговори.

"Європейський парламент відкрито заявляє про це і ми проголосуємо за резолюцію на пленарному засіданні наступного тижня, щоб класифікувати Російську Федерацію як терористичну державу", - заявила Юкнявічене.

У заяві також зазначають, що група ЄНП "засуджує необґрунтовану, неспровоковану та незаконну російську агресію проти України після анексії Криму у 2014 році".

"Володимир Путін і ті, хто допомагає йому в цьому, включаючи Олександра Лукашенка, мають бути названі військовими злочинцями. Група ЄНП закликає до судового розгляду в рамках міжнародного права для розслідування та судового переслідування всіх дій, які юридично кваліфікують як військовий злочин", – йдеться у заяві.

Зазначимо, що до групи ЄНП у Європарламенті входять 176 членів із усіх країн-членів Євросоюзу.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email