У командуванні Сухопутних військ ЗСУ повідомили про передбачені виплати резервістам і військовозобов’язаним за кожен день їхнього перебування на навчальних зборах, повідомляє УП.

Згідно з повідомленням, розмір виплат пов’язаний з розмірами мінімального прожиткового мінімуму на місяць для працездатних осіб і мінімальною зарплатою, встановленими на поточний рік, а деякі види виплат здійснюються тільки резервістам.

«Військовозобов’язаним і резервістам в період проходження зборів виплачується: добові за кожен день перебування на зборах (від 20% до 50% від 60 грн добових залежно від військового звання), середній заробіток на підприємствах (організаціях), в яких працюють призвані на збори громадяни , з подальшим відшкодуванням цих витрат Міністерством оборони; військовозобов’язаним та резервістам, які не працюють, військовими частинами виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму (тисяча сімсот шістьдесят дві грн в 2018 р) «, — повідомили в командуванні Сухопутних військ .

Крім того, того резервістам виплачуються грошові виплати в розмірі від 1,5 до 2 прожиткових мінімумів (1 762 грн) залежно від військового звання; одноразове грошове заохочення за підсумками служби в резерві в минулому році (від 1600 до 3100 грн).

«З нарахованих сум утримуються ставки податку на доходи фізичних осіб (у розмірі 18%) і військового збору (в розмірі 1,5%)», — уточнили в командуванні.

Як повідомлялося раніше, для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії, зокрема, передбачається проведення 10-денних бригадних тактичних навчань на полігонах в Херсонській, Запорізькій областях.

Print Friendly, PDF & Email