У Верховній раді України зареєстровано проект постанови щодо скасування голосування за закон про продовження мораторію на продаж землі до 2020 року. Це зазначено на сайті парламенту.

Так, проект постанови №9355-П1 «Про скасування рішення Верховної ради України від 20.12.2018 про прийняття в цілому як закону законопроекту «Про внесення змін до розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель» був внесений у Раду у п’ятницю, 21 грудня.

Автор постанови — парламентар від фракції «Блок Петра Порошенка» Віктор Пинзеник.

Підкреслимо, що цю постанову обов’язково мають розглянути нардепи, оскільки наразі вона блокує підписання закону про продовження мораторію.

У пояснювальній записці нардеп зазначає, що закон було прийнято з грубим порушенням вимог Конституції та Регламенту ВР щодо процедури законотворчої  діяльності.

«Зокрема, при прийнятті рішення про прийняття законопроекту № 9355-5 в цілому було зафіксовано неособисте голосування народними депутатами», — сказано у записці.

Нагадаємо, Рада 20 грудня підтримала законопроект №9355-5 в цілому, за документ проголосував 231 парламентар. Таким чином, мораторій на відчуження сільськогосподарських земель продовжено до 2020 року.

Print Friendly, PDF & Email