Як повідомило анонімне джерело у прокуратурі міста Торецьк Донецької області, співробітниками СБУ учора було затримано двох активістів, яки брали участь у блокуванні транспортних шляхів. Затриманим інкримінується отримання хабара, сума якого перевищує мільйон гривень. Хабар вимагався в підприємця, що мешкає на непідконтрольних Україні територіях Донецької області, та намагався вивезти вантажі на територію що контролюється Україною.

Ще двоє учасників блокади було запрошено слідчими СБУ для надання свідчень. Між тим, як вже писав Економіст, блокування непідконтрольних Україні територій призвело до системної кризи в українській енергетиці. Також, під питанням існування інших галузей, зокрема металургії. Про що у своїй промові на засіданні РНБО учора офіційно заявив президент Петро Порошенко.

Отже, даний інцидент красномовно свідчить про те, що псевдопатріотами, які прикриваються благородними гаслами про збереження територіальної цілісності та неможливості торгівлі з ОРДЛО рухають мотиви, які є далекими від патріотичних.

Print Friendly, PDF & Email