Розмова про фактичне відправлення західних військових літаків Україні ведеться, але що це буде і коли це трапиться — поки що незрозуміло.
Начальник штабу ВПС США Чарльз Браун не відкидає, що Вашингтон чи хтось із його союзників може незабаром відправити винищувачі до України. Вони можуть бути зокрема американського виробництва. Відповідну заяву Брауна цитує Politico.

«Є американські (винищувачі — ред.), є Gripen зі Швеції, є Eurofighter або Rafale. Тому є ціла низка різних платформ, які могли б піти в Україну», — цитує видання відповідь генерала.

При цьому він заявив, що не може розголошувати інших подробиць і «це буде щось не російське… Чого я не можу зробити, так це сказати вам, що це саме буде».

Politico зазначає, що такий коментар Брауна означає, що розмова про фактичне відправлення військових літаків ведеться, але що це буде і коли це трапиться — незрозуміло.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email