З задоволенням повідомляємо про надзвичайну подію, яка відбудеться 16 квітня у готелі The Ven at Embassy Row у Вашингтоні - виставку українського мистецтва "Україна. Святкування краси та стійкості". Це неповторне захід, що об'єднує в собі концерт, лекцію та розповіді музиканта, який виступав з 300 концертами в зруйнованих війною регіонах України.

Юрій Фединський, цей музикант, поділиться своїми неймовірними історіями через музику, слова та візуальні ефекти, надаючи першорядну інформацію про виступи в руйнівних війною регіонах України. Його виступ обіцяє бути потужним та рухливим, давши уявлення про стійкість українського народу у важкі часи.

Що ще важливо, цей захід є благодійною акцією для забезпечення медичних потреб в Україні, а всі зібрані кошти підуть на підтримку цієї важливої справи. Відвідування заходу дасть можливість не тільки насолодитися незабутнім мистецьким вечором, але й підтримати потреби українських медиків.

Ми раді рекомендувати всім зацікавленим відвідати цю подію. Це неповторний та надзвичайний досвід, який дозволить не тільки насолодитися культурою України, але й зробити внесок у підтримку доброчинної справи. Квитки можна придбати на сайті The Ven. Дякуємо за увагу та сподіваємось побачити вас там!

Українська спільнота Вашингтону запрошує всіх бажаючих на благодійні івенти, присвячені підтримці медичних потреб України. Один із таких івентів - виставка українського мистецтва "Україна. Святкування краси та стійкості", яка відбудеться 16 квітня в готелі The Ven at Embassy Row у Вашингтоні. На виставці будуть представлені різноманітні художні твори, які відображають природну красу України. Також, у рамках виставки будуть проведені культурні заходи, включаючи музичний вечір з квартетом "Гердан" 4 травня.

Крім того, 13 квітня відбудеться відкриття виставки з 6:00 до 9:00 вечора. Ви маєте чудову нагоду не тільки насолодитися мистецтвом України, а й підтримати важливу справу. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку медичних потреб України. Другий івент - музичний вечір - відбудеться 4 травня і також буде присвячений збору коштів на підтримку медичних потреб України. Приєднуйтеся до нас і долучайтеся до благородної справи!

Print Friendly, PDF & Email