Санкції G7 розширять та поглиблять введені раніше обмеження потоку технологій та обладнання для російської оборонної промисловості.
США разом із партнерами по Великій сімці планують до річниці вторгнення РФ в Україну оголосити новий масштабний пакет санкцій. Про це на брифінгу заявила заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд, повідомляє Європейська правда.

"Я думаю, ближче до 24 числа ви побачите новий великий пакет санкцій як з боку США, так і усіх наших партнерів по G7. Ці санкції розширять і поглиблять запроваджені раніше обмежень у певних категоріях, пов’язаних, зокрема, з обмеженням потоку технологій й обладнанням для російської оборонної промисловості тощо", - сказала Нуланд.

Також, за її словами, готуються персональні санкції для осіб, які причетні чи докладають безпосередніх зусиль на підтримку війни проти України.

Нуланд додала, що санкції також можуть бути оголошені проти інших країн, які допомагають РФ обходити введені раніше обмеження у різний спосіб. Йдеться, зокрема, про схеми поставок до Росії із третіх країн ноутбуків, холодильників, іншої побутової техніки з електронними компонентами, які можна використовувати для воєнної машини РФ.

"Ми збираємося також розширити наш експортний контроль, щоб охопити країни, які допомагають Росії. Ми публічно говорили про Іран, КНДР, Китай", - сказала Нуланд, додавши, що є також інші країни, які використовуються для обходу санкцій.

Print Friendly, PDF & Email