Кримський міст навряд чи повноцінно почне працювати до вересня 2023 року. Росіяни не зможуть завершити його до вказаного періоду. Про це повідомляє Міноборони Великобританії.

Зазначається, що 8 листопада окупанти планували розпочати заміну 64-метрового прольоту автомобільної частини мосту. Для заміни пошкоджених ділянок дороги знадобиться ще три прольоти.

Як стверджує так звана "влада" Криму, цю частину переправи буде відновлено до 20 грудня. Однак на брифінгу, представленому голові Кремля Володимиру Путіну, доповіли, що роботи на іншій проїжджій частині призведуть до порушення дорожнього руху до березня 2023 року.

Окупанти заявили, що планують замінити пошкоджений залізничний міст у вересні 2023 року. Але британська розвідка вважає це малоймовірним, оскільки ремонтні роботи сильно залежатимуть від погодних умов протягом зими.

"Атака на Кримському мості призвела до перерви матеріально-технічного постачання Росії до Криму та півдня України, зменшивши здатність Росії переміщати військову техніку та війська в цей район залізницею або дорогою", - зазначили у розвідці.

У Міноборони Британії також заявили, що пошкоджений Кримський міст, так звана "атака" на Чорноморський флот у Севастополі та ймовірна втеча окупантів з Херсона ускладнюють здатність уряду РФ зобразити картину військового успіху.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email