Українські правоохоронці розпочали понад 42 тисячі кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів, скоєних російськими агресорами. Вдалося ідентифікувати майже 170 тисяч загарбників, повідомила напередодні Нацполіція.

"Серед напрямків, за якими працюють слідчі, - злочини, скоєні на тимчасово непідконтрольній Україні території, обстріли мирного населення та інфраструктури, а також фіксація злочинів на деокупованих територіях", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за цей час вдалося ідентифікувати близько 168 тисяч росіян, яких внесли до бази під назвою Воєнний злочинець.

Також повідомляють, що на деокупованих територіях правоохоронці виявили 37 місць, де насильно утримувалися цивільні громадяни. На окупованих територіях правоохоронцям відомо про 27 таких місць, а також про сім локацій на території РФ, де здійснюються тортури щодо громадян України.

Встановлено 6600 загиблих цивільних, розстріляних або закатованих російськими військовими.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email