У Росії знову погрожують наближенням прямого зіткнення з НАТО через постачання Сполученими Штатами Україні озброєння та військової техніки.

Глава російської делегації в Комісії ООН з роззброєння Костянтин Воронцов вважає за можливе пряме військове зіткнення між Росією та НАТО. З такою заявою російський дипломат виступив у вівторок на засіданні профільного комітету Генасамблеї ООН.

При цьому Воронцов звинуватив США у "накачуванні" України зброєю та в "безпосередній участі своїх бійців і радників у конфлікті".

"Це не лише продовжує бойові дії, а й наближає ситуацію до небезпечної лінії прямого військового зіткнення між Росією та НАТО", - додав він.

Раніше президент США Джо Байден повідомив Зеленському, що Сполучені Штати нададуть Україні новий пакет допомоги на $625 млн, який, зокрема, включає поставки нових реактивних систем залпового вогню HIMARS.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email