У Росії міг виникнути дефіцит крилатих ракет, який не так швидко заповнити. Про це свідчить зниження активності ударів по інфраструктурі України, повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат на брифінгу 14 листопада.

Юрій Ігнат уточнив, що авіаційні ракети запускають по наших військах щодня, а з крилатими взагалі інакша ситуація.

"У жовтні застосували не так багато, буквально до 15 Калібрів було застосовано протягом місяця. Очевидно, що противник має дефіцит із цими ракетами. А саме, що не можна швидко їх виготовити і поставити на носії. Вони зараз виведені у Чорне море", – зазначив Ігнат, пояснюючи із приводу затишшя.

Він додав, що спостерігається також недостатня кількість у РФ Іскандерів і ракет Х-555, Х-101. Але представник Повітряних сил нагадав, що окупанти продовжують постійно обстрілювати прифронтові регіони з артилерії та комплексів С-300.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email