У вівторок, 23 жовтня, оперативники управління захисту економіки у Рівненській області Нацполіції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України викрили першого заступника голови однієї з районних державних адміністрацій та керівника відділу цієї РДА в одержанні ними останньої частини неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба національної поліції.

Було встановлено, що за погодження та винесення позитивного рішення щодо забудови земельної ділянки на території сільської ради перший заступник голови РДА та керівник відділу вимагали від особи 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Так, під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факт одержання фігурантами частини коштів від обумовленої ними суми.

Одного з керівників РДА під час одержання ним останнього «траншу» у розмірі 5 тисяч доларів США. Окрім зазначеної суми правоохоронці виявили у службовому кабінеті посадовця кошти з першої передачі неправомірної вигоди  — 1,1 тисяч доларів США.

На даний час проводяться обшуки в службових приміщеннях районної державної адміністрації та за місцем проживання фігурантів.

Вирішується питання щодо затримання обох посадовців у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Print Friendly, PDF & Email