Представник президента в парламенті Ірина Луценко закликала на ранковому пленарному засіданні Уряд створити міжвідомчу координаційні раду для реагування на непоодинокі випадки масового отруєння дітей.
«Я від двох фракцій і від усього парламенту прошу вас і звертаюсь до Кабінету міністрів і прошу розглядати це як звернення всієї Верховної Ради дуже серйозно і дуже серйозно поставитися до цієї тривожної ситуації. Ми би дуже просили Кабінет міністрів організувати відомчу групу, міжвідомчу координаційну раду для того, щоб випрацювати механізм реагування на такі випадки», — наголосила Луценко.
Вона підкреслила що за останній місяць вже у чотирьох регіонах мали місце випадки отруєння школярів.
21 травня у Миколаєві евакуювали 400 дітей зі школи які скаржилися на різкий запах і погане самопочуття внаслідок цього. На лікуванні в Миколаївській міській дитячій лікарні з діагнозом гостре отруєння невідомою речовиною середньої тяжкості опинилися 36 учнів загальноосвітнього закладу, з них двоє у реанімації.
Як повідомляв Укрінформ, вже не вперше фіксується випадок отруєння дітей у школах упродовж останнього часу. Так, 21 травня у Миколаєві евакуювали 400 дітей із школи №6 через різкий запах. Учні масово поскаржилися на погане самопочуття.
8 травня під час шкільної лінійки у Черкасах стався випадок отруєння: загалом було госпіталізовано 58 людей (54 дитини і 4 дорослих). Усього на заході перебувало 424 учні та 26 учителів. Лікарі констатували, що у дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція.
Того ж дня на шкільній лінійці у новомосковській ЗОШ №6 на Дніпропетровщиніб стало погано двом десяткам учнів. За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч.1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) ККУ.
Print Friendly, PDF & Email