Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив пленарне засідання, депутати так і не приступили до розгляду у другому читанні законопроекту «Про Вищий антикорупційний суд».

Перед закриттям засідання спікер повідомив, що для винесення у зал законопроекту необхідне рішення комітету стосовно останньої ще не узгодженої з МВФ позиції щодо ради міжнародних експертів.

«Ми очікуємо на нього. І сьогодні буде засідання з МВФ для узгодження останньої позиції, яка ще не узгоджена. І тому, колеги, дочекайтеся рішення комітету – без комітету я не маю права поставити на розгляд», — сказав голова ВР.

Сьогодні парламент ухвалив ряд законопроектів у першому читанні та закон «Про забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року та фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року в Україні».

Окрім того депутати ухвалили закон, що має гарантувати рівний доступу до пільг та соціальних гарантій людям, які захищали Україну під час Революції Гідності та у війні на Сході України.

Print Friendly, PDF & Email