Україна потребує технологічної сучасної зброї, яка допоможе швидко навести лад у небі та звільнити його від присутності повітряних терористів.
Починаючи з 11 вересня Сили оборони України знищили понад 650 російських крилатих ракет та 610 іранських дронів. Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук в інтерв'ю АрмияInform.

"Лише з 11 вересня 2022 року знищено понад 650 крилатих ракет окупантів та понад 610 іранських ударних дронів", - сказав Олещук.

За його словами, Повітряні сили отримали від західних партнерів зенітні ракетні комплекси NASAMS, IRIS-T, Crotale, зенітні САУ Gepard і зараз чекають на отримання Patriot та SAMP/T-MAMBA. Однак, наголосив він, цієї допомоги мало.

"Нам потрібна більш технологічна сучасна зброя, яка допоможе швидко навести лад у небі та звільнити його від присутності повітряних терористів. Наші союзники знають, що конкретно потрібно Україні, зокрема Повітряним силам", – сказав Олещук, додавши, що йдеться про сучасні багатоцільові літаки і зенітні ракетні системи середньої та великої дальності.

Print Friendly, PDF & Email