Українські воїни знайшли способи робити те, що усьому світу здавалося неможливим, заявили у Вашингтоні.

Збройні сили України діють максимально ефективно у боротьбі з російською армією. Про це заявили у Пентагоні у п’ятницю, 12 серпня.

«За шкалою від 0 до 10 ефективність Збройних сил України дорівнюватиме 12, просто виходячи з того, наскільки вражаючими вони були для нас у багатьох відношеннях. Вони знайшли способи робити те, що нам здавалося неможливим», — цитує прес-служба одного із чиновників відомства.

За його словами, українські сили досягли деяких успіхів на сході України і чинять сильний тиск на окупантів на півдні.

При цьому в Пентагоні нагадали про удари по авіабазі РФ у Криму і зазначили, що аеродром був обстріляний не з американської зброї.

«У бомбардуванні брав участь армійський тактичний ракетний комплекс, який США не постачали Україні. Ця система може метати снаряди на 300 км, що більше, ніж снаряди високомобільної артилерійської ракетної системи, які США постачають Україні», — йдеться у повідомленні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email