Президент Росії Володимир Путін має переконатися в тому, що він не досягне своєї мети щодо встановлення контролю над Україною, зазначив Єнс Столтенберг.

Німеччина та інші країни НАТО мають продовжувати постачання зброї Україні. Оскільки це найшвидший шлях до миру. Про це сказав генсек Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг в інтерв'ю для Frankfurter Allgemeine Zeitung, оприлюдненому напередодні.

"Це може звучати парадоксально, але військова підтримка України - це найшвидший шлях до миру", - заявив Столтенберг.

На його думку, президент Росії Володимир Путін має переконатися в тому, що він не досягне своєї мети щодо встановлення контролю над Україною. Тоді виникнуть передумови мирного рішення шляхом переговорів, які забезпечать виживання України як незалежної демократичної держави.

Також Столтенберг заявив, що вважає українські атаки на військові об'єкти в Росії абсолютно законними: "Кожна країна має право захищати себе. Україна також".

Відповідаючи на запитання, чи він підтримує надання Україні ракет середньої дальності, Столтенберг сказав, що "існує постійний діалог між союзниками та Україною щодо конкретних систем".

Він також зазначив, що раніше союзники НАТО вже постачали Україні далекобійні системи. До них належать РСЗВ HIMARS, артилерія та безпілотники.

Print Friendly, PDF & Email