Німеччина може видати остаточний дозвіл на будівництво газопроводу «Північний потік-2» в березні 2018 року.

Про це, в п’ятницю 23 лютого, в ході круглого столу заявив глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, передає «Україна Комунальна«.

«За нашими даними, вже в березні уряд Німеччини планує видати остаточний дозвіл на будівництво Nord Stream 2», — заявив Коболєв.

Нагадаємо, раніше Німеччина дозволила будівництво «Північного потоку-2» у своїх територіальних водах. Зокрема, компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію морської частини газопроводу в німецьких територіальних водах та сухопутній частини в районі Любмина. У компанії підкреслили, що гірське відомство Штральзунда дозволило будівництво 55-кілометрової ділянки газопроводу у відповідності до Закону про енергетичну промисловість.

Раніше повідомлялося, що Польща закликає США поширити санкції проти Росії на «Північний потік-2».

«Ми хочемо, щоб будівництво газопроводу «Північний потік-2″ охоплювалося законом від 2 серпня 2017 року, в якому йдеться про санкції проти Росії», — заявив прем’єр Польщі Матеуш Моравецький.

Нагадаємо, раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що будівництво «Північного потоку-2» підриває безпеку в Європі. На його думку, «Північний потік-2» — це спосіб політизації енергетики, зрив спроби диверсифікувати поставки палива і знизити залежність європейських країн від Москви.

Print Friendly, PDF & Email