На плоту було зламано пристрій для підкачування повітря, тому моряки прикріпили до нього рятувальні жилети, які зняли із себе.

Екіпаж морського торговельного судна підібрав у морі дірявий рятувальний пліт на 20 людей із затонулого російського корабля Москва. Про це у п’ятницю, 16 вересня, повідомляють у Держприкордонслужбі.

«Плавзасіб, який тримався на поверхні води тільки завдяки тому, що його було прив’язано до кількох рятувальних жилетів, виявили у Чорному морі. На плоту було зламано, пошкоджено корозією весло, балони для підкачування повітря. Також там був водонепроникний мішок, у якому були російські монети, елементи уніформ моряків і морпіхів. На жилетах та уніформах були бойові номери», – йдеться у повідомленні.

Прикордонники зазначають, що знахідка свідчить про недбалість російського військового керівництва.

«Схоже, що пліт був несправним, і загарбники, які намагалися на ньому врятуватися, вдавалися до відчайдушних кроків. Очевидно, щоб утримати на воді дірявий плавзасіб, російські моряки зняли із себе рятувальні жилети (це категорично заборонено) і прикріпили їх до плоту, щоб зберігати його на плаву», – зазначили прикордонники.

Також повідомляється, що на плоті був напис: «Панікувати зайве! Пліт у будь-яких умовах здатен плисти і бути надійним захистом для вас».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email