ЗСУ відбивають на добу десятки атак ворога. На Донецькому напрямі відбувається взаємний рух обох сторін.

Заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Донецький напрямок залишається найважчою ділянкою фронту. Тривають інтенсивні бої в районі Бахмута та Соледара. Про це вона розповіла в ефірі телемарафону.

"У нас були періоди, коли ми щодня подавали новини. Наприклад, про звільнені населені пункти. Є періоди, коли у нас триває активна оборона, як зараз. Епіцентром цього тижня ми бачимо, що є Бахмут та Соледар і взагалі Донецький напрямок" , – зазначила вона.

За словами Маляр, ЗСУ відбивають за добу десятки атак ворога. На Донецькому напрямі відбувається взаємний рух обох сторін. Якщо окупанти просувають уперед, українські захисники реагують та повертають контроль.

"Це настільки відбувається динамічно, що коли ми робимо зведення та аналізуємо за добу, то основне, що Україна жодного сантиметра землі не здає. Але процес, який відбувається – активна спроба ворога вийти на кордони Донецької області, бої там тривають запеклі", - наголосила заступник міністра оборони.

Вона наголосила, що головне завдання для ЗСУ – стабілізувати звільнені території та підготуватися до подальшого наступу.

"Якщо говорити загалом про ситуацію на фронтах, то можна охарактеризувати це як підготовку до звільнення наших територій та закріплення на територіях, які ми вже звільнили. Там продовжуються стабілізаційні заходи. Тому зараз фактично це основне завдання", - сказала Маляр.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email