У київському метрополітені близько 10 осіб постраждали через розпилювання невідомої речовини. Інцидент стався 22 жовтня на станції «Площа Льва Толстого». Ніякого запаху люди не відчували. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Як повідомляється, коли люди спускалися по ескалатору на платформу, у них почало дерти в горлі, стало важко дихати і почався сильний кашель і запаморочення. Далі послідувала паніка, пасажири почали бігти в іншу сторону ескалатора.

На думку правоохоронців, компанія підлітків грала з газовим балончиком і застосувала його вміст. Винуватців розшукують.

Деяким постраждалих знадобилася допомога медиків, але нічого серйозного з ними не сталося.

Як повідомлялося раніше, Київський метрополітен створив бота для Telegram і Facebook. З його допомогою можна проглянути карту метро, час прибуття останнього та першого потягу метро, збудувати маршрут і зорієнтуватись в часі поїздки. Аби скористатися ботом, треба надіслати довільне повідомлення. Він запропонує вибрати одну з опцій: схема метро, перший поїзд, останній поїзд та пересадки.

Також відомо, що найближчим часом буде оголошений тендер для будівницта метро на Виноградар.

«Взяти участь зможуть всі бажаючі», — сказала в коментарі 44.ua радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон.

Перший тендер на метро до житлового масиву був провалений. Тільки один з трьох учасників — компанія «Інтербудтоннель» — подала повний пакет документів без порушень. Будівельну компанію «Адамант» зняли з тендеру в середині серпня, а на початку вересня стало відомо про проблеми з банківською гарантією у «Київметробуду».

 

Print Friendly, PDF & Email